Jesteśmy najwyżej

Siedzibą firmy Alpmel od 1997 roku jest Wieleń, w którym to od początku firma dynamicznie i systematycznie rozwija się jak również udoskonala produkcję wychodząc naprzeciw coraz wyższym wymaganiom rynku budowlanego.

Scroll below

O nas

Firma działa na terenie całej Polski, prace prowadzone są w miejscach  trudno dostępnych. Do realizacji swoich zadań wykorzystuje  najnowocześniejszy wysoce profesjonalny sprzęt. Dzięki profesjonalnej i doświadczonej kadrze zarządzającej  realizuje zlecenia trudne i nietypowe.

Firma zatrudnia wykwalifikowaną kadrę inżyniersko-techniczną, monterów i spawaczy z uprawnieniami UDT i TUV. Pracownicy firmy Alpmel posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe nabyte podczas wieloletniej praktyki w branży budowlanej oraz organizowanych szkoleń mających na celu podwyższenie kwalifikacji zatrudnionego personelu. Załoga firmy Alpmel wyposażona jest w odpowiedni sprzęt i odzież ochronną oraz przestrzega wszystkich przepisów i zasad BHP co gwarantuje bezpieczeństwo inwestorowi.
Przy realizacji zamówień Firma Alpmel gwarantuje terminowość wykonania powierzonych prac, krótki czas realizacji oraz wysoką jakość świadczonych usług zgodnie z europejskimi normami i wymaganiami Klienta.

Ścisła kooperacja z biurami konstruktorskimi, doświadczenie w produkcji i montażu konstrukcji stalowych oraz możliwości technologiczne pozwalają Państwu zaoferować produkt wysokiej jakości, dostarczony terminowo oraz atrakcyjną cenę. Wychodząc naprzeciw potrzebom  rynku firma Alpmel oferuje  kompleksowe realizowanie zadań inwestycyjnych od projektowania po oddanie do użytkowania obiektu.
Firma Alpmel Gwarantuje swoim Klientom budownictwo przemysłowe na najwyższym poziomie. Zaopatruje współpracujących z nią Inwestorów w nowoczesne, profesjonalnie  wykonane konstrukcje stalowe..

 

Zadowolenie naszych Klientów jest sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by spełniać Państwa wymagania i oczekiwania.

Gotowy na współprace?

Napisz do nas!